Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Karetní poselství na LISTOPAD 2018
vložila 31.10.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Karetní poselství na LISTOPAD 2018

Konec října vás donutil zpomalit. Byli jste příliš netrpěliví a zběsilí, proto musel být nastolený nový řád. Začali jste více odpočívat a chodit dříve spát? Je to dobře. Aby vše plynulo tak, jak má, je vhodné do života přidat více pravidelnosti a rituálů. Pokud si nejste něčím zcela jisti, nyní nepodnikejte žádné kroky v tomto směru (alespoň ne v začátku měsíce). Získaný čas využijte k prozkoumání svého nitra a zamyšlení se, ideálně v tichosti a o samotě. Možná zjistíte, jak prospěšná může být samota právě pro vás.

Zahodíte také svou masku?

Přijměte sami sebe a začněte se milovat, se vším, co k vám patří. Je to jediná cesta, jak ze sebe shodit masku věčné oběti. Pravda o všem, co se vám děje se vám postupně odkrývá a zrcadlí. Není nutné dál ubližovat sobě samotnému, zodpovědnost za svůj život máte jen vy sami. Podívejte se do zrcadla sami sobě zpříma do očí, uvidíte jen čirou pravdu. Jaká dobrodružství vás čekají? Nebojte se udělat skok do neznáma bez nasazených masek pro okolí i sebe samotné.

Když zahlédnete padající hvězdu, co si budete přát? Něco, co vás trápilo mizí a čeká vás změna k lepšímu. Očekávejte jen to nejlepší a přitáhnete to k sobě. Vaši přátelé, okolí i situace se ochotně poskládají přesně tak, aby se vám mohly otevřít nové dveře. Za nimi čekají příležitosti a možnosti jako stvořené pro vás. Ukažte světu své talenty, přihlaste se do soutěže nebo na konkurz na vysněnou práci. Máte obavy ze zklamání a ponížení? Nemusíte, každý se na vás dopustí jen toho, co jim sami dovolíte. To mějte na paměti.

Opatrnost a mírnost se vyplatí

Na vše, co se vám děje se dívejte jako na ucelený příběh. Vše má svůj začátek, průběh i konec. Používejte nadhled a „nekontrolujte“ jednotlivé části cyklu. Nic by vám nedávalo smysl. Buďte opatrnější při cestování, vyvarujte se hádek a zbytečných sporů. Pokud vám něco nejde, nesvádějte vinu na okolí, ale více se snažte. Jednoduše se smiřte tím, že vám některé situace budou připadat nespravedlivé. Význam toho všeho pochopíte až časem. A hlavně, co zasejete, to také sklidíte.

Přijměte odpovědnost za své činy, rozhodujte se moudře a ne zbrkle. Jsou dny, kdy se nemůžete posunout dál. Vše má svůj čas. Vychutnejte si svůj zimní spánek a načerpejte sílu na další období. Věnujte čas sami sobě, pečujte o sebe, přemýšlejte o sobě samých nebo sněte. Konec měsíce je skvělý i na četbu a meditování. Svému tělu uděláte skvělou službu, když si zajdete na masáž.

 

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také