Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Karetní poselství na ČERVENEC 2019
vložila 25.6.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Karetní poselství na ČERVENEC 2019

Začátkem července se bude ozývat ještě jistý neklid z posledního týdne předcházejícího měsíce. Možná jste trošku zariskovali a pustili se do něčeho, co není příliš jisté, nebo se naopak bojíte jít do něčeho nového a nevíte, co vás čeká. Zhluboka se nadechněte a a udělejte všechny kroky, které vám probleskly hlavou. Řiďte se svým vnitřním hlasem. Čekává vás sice poněkud dobrodružné období, ale vše se bude vyvíjet k vaší spokojenosti. Obavy stranou a překročte další svou pomyslnou hranici. Mantinely dáváme sami sobě zase jen my sami.

Umění požádat si

Zasekli jste se na něčem? Nevadí, požádejte někoho o pomoc. Vaše přání bude vyslyšeno. Stačí se jen obklopit podporujícím prostředím. Máte kolem sebe ty správné lidi? Mají podobné názory a směr jako vy? Pokud ano, máte vyhráno. Není to tak? Pak se zamyslete, jak vše změnit. Více spolupracujte a nesnažte se za každou cenu všechno zvládnout sami. Někdy druzí nepomohou jen proto, že jim tuto možnost ani nenabídnete.

Zpomalte, nikdy nemůže být vše naprosto perfektní

První třetina měsíce vás celkově dovede k zamyšlení. Nesnažte se mít vše dokonalé a být perfektní. U některých jedinců může v tomto čase jít až o posedlost. Jenže nic nebude nikdy zcela dokonalé. Pokud to budete vyžadovat, pak nikdy nebude spokojeni, a pocit nedostatečnosti vás zcela ovládne. Přijměte věci (i sebe samotné) takové, jaké jsou a věřte, že vše už je dokonalé (přesně takové, jaké má být).

Nesnažte dělat mnoho věcí naráz. Pokud nezpomalíte, hrozí, že se nic nepodaří nebo nedostane do toho správného konce, a ještě vám hrozí, že ulehnete s nemocí (jak se říká: padnete na hubu vyčerpáním). Máte-li pocit, že je to těžké období, podívejte se na vše z jiného úhlu. Jsou to zkoušky, které vás mají posílit a donutit změnit způsob života nebo minimálně myšlení. Přehodnoťte své kroky, neopakujte stále tytéž chyby dokola.

Vášeň a akce

Jakmile se červenec překlopí za druhou polovinu, uvidíte, jak se odstartuje vaše fantazie a touhy. K realizaci stačí jen popustit kohoutek vašich vášní. Každá touha je počátkem úspěchu. V tomto období mají velkou šanci uspět všechny navázané vztahy (osobní i pracovní a dojít až k manželství (u pracovních zde samozřejmě o metaforu). Musíte si však být plně vědomi svého závazku, mít jasno o jeho podstatě a přistupovat k němu zodpovědně.

Najdete-li ve svém okolí někoho, kdo nepřeje vašim tužbám a záměrům, nebojujte a nesnažte se vysvětlovat a obhajovat sebe samotné. Je to zbytečné plýtvání vlastní energií. A mohlo by se stát, že snahy „nepřítele“ vám přerostou přes hlavu, nebo naopak budete mít nutkání pasovat sami sebe do role oběti. Místo toho raději omezte kontakt s podobnými lidmi.

Přidejte si do života lásku a radost

Pro poslední část měsíce mám pro vás radu: Odložte smutek a lítost, nahraďte je láskou a radostí. Dejte sami sebe na 1. místo! Je docela dost možné, že v některé životní oblasti pociťujete nedostatek, ale ten se dá vždy nahradit dostatkem. Je nesmyslné vše schovávat za náplasti a náhražky. Ano, jakákoliv závislost (na lidem, věcech, vztazích) je takovou náplastí na nedostatek. Zázraky jsou možné a dějí se. Stačí se jen zbavit negativních myšlenek a nahradit je pozitivními.

Chcete, aby se vaše sny plnily? Pomůže vám v tom průvodce životem Magie pro šťastný život bez kompromisů. Získáte spolu s ním mnoho bonusů, vč. pracovního sešitu, který vás krok po kroku navede.

 

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také