Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jste ztraceni? Najděte to svoje a buďte naplněni!
vložila 31.3.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jste ztraceni? Najděte to svoje a buďte naplněni!

Být ztracen v životě podle mě neznamená nic špatnýho. Znamená to, že jste se dostali do fáze, kdy se nad vaším životem zamýšlíte. Což už je pěknej kus cesty. Spousta lidí tam ještě není anebo nikdy nebude. Takže gratuluji a pojďme na to. 

Vím, že nic nevím

Nevím, co chci. Nevím kdo jsem a nechápu, co mám dělat. V takový fázy jsem byla a to hned několikrát. Ano, mám zkušenost jak se dostat tam i zpět. To znamená, že vám můžu dost dobře poradit, co s tím. To, že víte, že nic nevíte je bezvadná druhá fáze. Proto, aby se člověk mohl najít by asi měl být ztracen. Jste ztraceni? Skvělě!

Zbavte se všech doporučení a racionálních důvodů

Nejdřív jsem si myslela, že chci chodit na práva, pak, že chcu dělat IT. Ani jedno ale nebylo z mojí hlavy. Vždy to bylo pod nátlakem někým nebo něčím. Až jsem si uvědomila tyto nátlaky, chtěla jsem být hrozně svobdná a tak z toho vyšlo digitální nomádství. Bohužel, taky špatně. Zase to nebylo pro mě, bylo to jenom hrozně sexy a in. Takže zase další blbost, kterou jsem měla v hlavě. 

Jedinou cestou bylo zbavit se v mysli všech příkazů, zákazů, rad a doporučení. Zkrátka se vykašlat na všechno kolem. Představit si, že žiju bez všech těchto blbostí. 

1. Zbavte se všech blbostí, který jsou hnaný egem a ptejte se znovu. Co chci dělat? 

Mám na to takovou pomůcku. Vezměte si papír a sepiště si nápady na to, co by vás bavilo. Je povoleno zapsat i ty nejbláznivější sny a kombinace. Třeba být právničkou, co fotí akty a pomáhá dětem v Africe.

Takhle:

  

 

Vedle těchto nápadů si napiště slovo PROČ? A zamyslete se, proč to chcete dělat, proč tím chcete být? 

Třeba takto:

Až už to máte, vyškrkejte z vašeho PROČ všechny racionální důvody( jako např. : budu mít dost peněz), rady, doporučení a sílu vašeho ega. Myslím, že sami poznáte, co jsou blbosti. 

To, co vám zbyde by pro vás mělo být nejvhodnější. Vaše opdověď PROČ by měla být: Protože to miluji, protože mě to baví nebo protože to zkrátka chci. 

Chápete? Vy to musíte chtít, vy to máte mít rádi. Jde jenom o vás, ne? Nic víc a nic míň.

Př.

Chci se starat o koně a přitom fotit zvířata na zakázky. PROČ? Protože mě to baví/by mě to bavilo.

(To, že je to málo placený, je to nejistota apod. nás teď nezajímá)

 

Pokud vám na papíře nic nezbyde anebo vás nic nenapadlo, nevadí 

 

Zaměřte se ještě víc na sebe

Začala jsem meditovat a to hodně. Když se totiž zaměříte více dovnitř, žijete v souladu se sebou. A když žijete v souladu se sebou. Víte kdo jste.  A pak už je jenom kousek od toho, že víte, co máte dělat. Naprosto přesně.  Čím hlouběji jsem se dostávala k sobě, tím jasněji jsem věděla, co mám dělat. A když opravdu víte, co máte dělat, děláte to s radostí a daří se vám i finančně.

2. Dělejte vše proto, abyste žili v souladu se sebou (Zkustemeditace, jógu, retraty, pobyty ve tmě)

 

 

Zkoušejte 

Když už máte lísteček nápadů a jste vymeditovaní, je čas. Čas na to jenom nesedět a snít, ale začít něco dělat. Takže zkoušejte. Všechno o čem máte tušení, že by vás mohlo bavit a je to pro vás. Zkoušejte jedno po druhým a nebo naráz, Je to jedno. 

A když už máte odzkoušeno, pravděpodobně víte více než před přečtením toho článku. 

Na mě tyhke praktiky zafungovaly.  A to mně veřte, že jsem byla ztracená hodně 

Přeji všem ztraceným ať se znovu najdou a čekám na krásný příběhy 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také