O ženách, které dělají to, co milují
Jiří Čapovec radí jak se zbavit deprese
vložila 19.4.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jiří Čapovec radí jak se zbavit deprese

Deprese je něco co může postihnou všechny a je zcela jedno jestli jste muž, žena, nebo dítě. Jednoznačně deprese postihuje lidi všech věkových skupin. Obzvláště lidé, kteří jsou více ve stresu podnikají, nebo jejich život je na hraně mají větší predispozice pro vznik deprese. Celostní terapeut Jiří Čapovec radí jak se zbavit deprese i úzkosti jednou pro vždy.

Jak se zbavit deprese

Aby bylo možné se zbavit deprese, je údajně nutné pochopit spirituální původ deprese a jít mnohem hlouběji než jsou schopný jít samotné léky, nebo lékařské postupy. Mezi osvědčené cesty jak se zbavit deprese patří například porozumění tomu, jak funguje naše mysl, ale Jiří Čapovec klade velký důraz na propojení těla, mysli a duše.

Důležité je hledání samotného smyslu života a najít v životě cestu, která nás bude bavit, naplňovat, přinášet nás radost a štěstí. Určitě bych doporučila všem, kteří se chtějí zbavit deprese jednou pro vždy si přečíst článek od Jiřího Čapovce, kde radí krok za krokem jak se zbavit deprese a jaké jsou skutečné příčiny této psychické poruchy.

Kdo je Jiří Čapovec

Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor, který ve své praxi používá různé techniky a metody. Především pracuje s psychosomatikou a epigenetikou. Nedávno vyšel s Jiřím rozhovor na webu celostní medicína, kde se podělil o některé svoje zkušenosti a řády, které určitě stojí za přečtení. Dále také pomáhá na cestě k hubnutí a jeho návody jak zhubnout jsou také velice efektivní. Jinak se věnuje osobnímu rozvoji.

Zde je celý rozhovor, který poskytl Jiří Čapovec pro web celostní medicína, kde můžete najít názor na nevyléčitelné nemoci, které neexistují, jak rychle a snadno vyléčit bolest hlavy, nebo se zbavit stresu a kompletní návod na uzdravení jakékoliv nemocí a mnoho dalšího.

Nejvíce mě zaujal jeho článek o depresi, protože tak důležité a dobře zpracované informace na téma jak se zbavit deprese jsem ještě nikdy nikde neviděla.

Podle mě samotné jsou antidepresiva jedny z dost nebezpečných lékům, kterou ve většině případů mohou napáchat více škody než užitku. Neříkám, aby lidé nebrali antidepresiva obzvláště na deprese, ale neměli by na nich zůstávat dlouho. Za mě je podstatné se jich zbavit co nejdřív a řešit skutečné příčiny deprese, protože dlouhodobé užívání antidepresiv, vede k závislosti. Také jsou spojovány s velmi těžkými vedlejšími účinky.

Na závěr bych ráda ještě řekla, že všichni máme na výběr a jsme bytosti svobodné volby, proto bych byla ráda, aby si každý udělal svůj vlastní názor a jednal jen čistě podle svého nejlepšího uvážení.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také