Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Animované video zvládne každý. I malý živnostník. Podívejme se, jak na něj!
vložila 16.1.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Animované video zvládne každý. I malý živnostník. Podívejme se, jak na něj!

Videa jsou trend! Z televizních obrazovek se už dávno přesunula na internet. Kanály jako je YouTube jsou na nich postaveny. Několik posledních sezón videa podporuje i samotný Facebook a tak se dá říci, že kdo ve své propagaci nevyužívá video, ten jako by nebyl.

Představa videa pro živnostníky a malé firmy je však často velmi děsivá. Řekne-li se video, vybaví se nám video, jak ho známe z televize. Kde někdo sedí nebo stojí a mluví. Toho se často bojíme. Stoupnout si před kameru a být tzv. za hvězdu.

Naštěstí hrané video není jedinou možností. Nechceme-li se trápit s živými aktéry, službu nám dobře splní video animované. To je ale drahé, řeknete si! Není!

Animované video si dnes zvládnete vyrobit sami za pár stokorun (nebo i méně, budete-li jich tvořit hodně). A nebudete potřebovat ani profesionála, který by vám video namluvil. Ceny profesionálů, obvykle herců, za mluvené slovo se pohybují v řádek jednotek tisíc korun a výše (podle kvality projevu a známosti herce) za hodinu práce.

Mluvené slovo dnes dokáže již celkem dobře zastoupit počítač a to se týká zejména angličtiny. Pokud váš nástroj na tvorbu videa češtinu nezvládne, vždy se to dá velmi elegantně obejít a informaci, kterou chceme sdělit,  prostě napíšeme a celé video podkreslíme hudbou. I tak výsledek může být úchvatný.

Dnes vám chci představit 3 zajímavé nástroje, ve kterých si můžete různé formy animovaného videa vytvořit. Zvládnete to sami a pořizovací, resp. paušální náklady nejsou nijak nepřekonatelnou překážkou.

Mými dnešními tipy jsou:

www.videoscribe.co

www.goanimate.com

www.biteable.com

Přeji vám hodně zábavy a úspěchů s vašimi animovanými videi!

PS: Pokud máte pocit, že se vám pronájem uvedených nástrojů nevyplatí, ozvěte se mi, ráda vám video na vybrané šabloně vytvořím.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také