O ženách, které dělají to, co milují
Právní minimum pro podnikatele: jak neskončit hned na začátku
vložila 6.4.2018
Místo konání
Braunův dům, Karlovo náměstí 24
Datum a čas konání

17.4.2018 18:00 - 17.4.2018 21:00

309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
Braunův dům, Karlovo náměstí 24
Datum a čas konání

17.4.2018 18:00 - 17.4.2018 21:00

Právní minimum pro podnikatele: jak neskončit hned na začátku

Samotný nápad nestačí. Začít s podnikáním vyžaduje také odvahu a informace. Připravili jsme pro vás seminář Právní minimum pro podnikatele: jak neskončit hned na začátku, kde se dozvíte vše potřebné o paragrafech klíčových pro rozjezd svého podnikání.

Co obnáší živnosťák či založení společnosti? Jaké daně se týkají začínajících podnikatelů? A jak si nejlépe ochránit nápady?

Přijďte si poslechnout odborníky Petru Dolejšovou, Martina Kurku a Jana Valtra. Během jednoho večera vám srozumitelně řeknou vše důležité.

Ještě stále váháte? Mrkněte na vybrané reference z předešlých termínů semináře:

"Střemhlavý a informacemi nadupaný průlet právním bludištěm, Díky zapáleným lektorům jsem se dozvěděla o zákoutích, o kterých jsem neměla ani tušení. Jako OSVČ pracuji spoustu let a díky vám je mi jasnější, jak to zbytečně nezabalit, kvůli neznalosti banalit."

"3 hodiny na danou problematiku se nakonec přeci jen zdálo málo. Velmi si cením, že něco takového proběhlo, získal jsem několik pro mě podstatných informací!"

"Jste sympatičtí a seminář s vámi byl zábava. Zároveň mi pomohl uvědomit si plno věcí na které budu myslet - např. papíry na všechno."

Jak takový seminář probíhá se můžete podívat zde.

Akce je zdarma.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také