Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
10 vstupů za super cenu pro podnikavé ženy na konferenci Multichannel Marketing & Sales
vložila 21.3.2018
Místo konání
OKsystem, Na Pankráci 1690/125, Praha 4
Datum a čas konání

12.4.2018 09:00 - 12.4.2018 16:30

309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
OKsystem, Na Pankráci 1690/125, Praha 4
Datum a čas konání

12.4.2018 09:00 - 12.4.2018 16:30

10 vstupů za super cenu pro podnikavé ženy na konferenci Multichannel Marketing & Sales

Prvních deset přihlášených do pondělí 10. 4. má možnost akční ceny 500 Kč!“ Využijte této nabídky a přihlaste se pod kódem „zenysro“

Vážené podnikavé ženy, 

již pošesté se ke slovu hlásí konference Multichannel Marketing & Sales, tentokrát s podtitulem Trendy a inspirace pro každého. Zveme vás na přehlídku aktuálních témat z oblasti multikanálového prodeje a marketingu. Neváhejte se 12. dubna 2018 potkat s vizionáři, zkušenými podnikateli i inovátory a společně prodiskutovat moderní trendy v oboru a nové obchodní modely.

PROČ BYSTE MĚLI PŘIJÍT?
Program otevře Jan Binar (McCann Erickson), šéf aktuálně jedné z nejúspěšnějších reklamních agentur na trhu, který vás seznámí s vizí vývoje marketingové komunikace v období označovaném jako Průmysl 4.0. Ve vizích budou pokračovat i Tomáš Jindříšek (Dark Side) se svým pohledem na budoucnost webových stránek a Ondřej Herink (GfK), který na základě dat ukáže, kde v komunikaci dominují chytré telefony a kde ještě dlouho budou vítězit počítače. Mimochodem oba pánové patří v patnáctileté historii našich konferencí k nejlépe hodnoceným spíkrům všech dob.

V programu se dále objeví další řečníci, například Květoslava Santlerová (Santia) se zamyšlením nad osobou manažera a jeho vývojem včetně vyhoření nebo konzultant a publicista Josef Tětek, který vysvětlí, proč mohou kryptoměny převrátit svět naruby. Chybět nebudou ani případové studie, kde se od Daniela Soukupa (uLékaře.cz) dozvíte o zavádění telemedicíny do praxe. Poznáte také, že i v digitální době je papír stále užitečný. Přesvědčí vás Martin Bělík (Dataline Technology).

BONUS
I přes bohatý program, plný odborníků, vizionářů, praktiků a vtipálků jsme připravili drobný „zákusek“ v podobě workshopu o strastech při zavádění GDPR do praxe. Třeba vám měsíc a půl před spuštěním tohoto evropského nařízení o ochraně osobních údajů pomůže zodpovědět důležité otázky.

Informace o konferenci najdete zde:
http://multichannel.admez.cz/

JAK SE REGISTROVAT?
Pokud se registrujete do 31. března 2018, cena vstupenky činí 3900,- Kč bez DPH.
Při pozdější registraci pak cena vstupenky vzroste na 4900,- Kč bez DPH.
Členové ADMEZ mohou využít slevy až 80 procent!

Pro podnikavé ženy je připravena sleva 10 % s kódem „zenysro“ 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také