O ženách, které dělají to, co milují
Inspirosnídaně podnikavých žen společně s Baby Office
vložila 25.6.2017
Místo konání
Pracovna ŽENY s.r.o. Praha, Karlínské náměstí 6
Datum a čas konání

3.8.2017 09:00 - 3.8.2017 11:00

309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Inspirosnídaně podnikavých žen společně s Baby Office

Letní networkingovou snídani v Pracovně ŽENY s.r.o. budeme věnovat spolupráci a propojování. Představíme vám organizaci Baby Office, se kterou spolupracujeme na společných projektech.

Přijďte ukázat vaši originalitu!

Samozřejmě bude prostor především pro vás! Těšíme se na vaše příběhy a představení vašich projektů. Věříme, že dokážeme vytvářet nejrůznější spolupráci, proto tentokrát neomezujeme téma snídaně na konkrétní obor. Pojďme se propojit i mezi různými odvětvími. 

I tentokrát jsme pozvaly zajímavého hosta, jímž bude paní Marcela Roflíková, která se zabývá tématem stále více oblíbeným a vyhledávaným: Mindfulness. Dozvíte se, jak mindfulness využíval Steve Jobs, jak se ji učí zaměstnanci Googlu a využívá Jaromír Jágr. A především – k čemu může být užitečná právě vám či vašim dětem. Vyzkoušíte si také, jak zkrotit své myšlenky a dát mysli alespoň na chvíli odpočinout.

Naše dveře jsou otevřeny všem ženám, které jsou podnikavé, chtějí navazovat spolupráci a dávat tak svému byznysu větší smysl.

I zde totiž můžete potkat své potenciální klienty, partnery či dodavatele a být si vzájemně prospěšní. 

Cena za snídani: 250 Kč (platba předem na účet).

Přhlášky posílejte na email klara.ocelikova@zenysro.cz, kde získáte také více informací o platbě.

Těšíme se na vás!

ŽENY s.r.o. & Baby office

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také