O ženách, které dělají to, co milují
Příběh

12 let práce s lidmi v korporacích, získání odvahy ke změně, skok a opuštění zlaté klece, začátek dobrodružné jízdy...té, která vede do hloubky a k podstatě...té Tvé i té mojí...

Ať už pracujeme individuálně či ve skupině...není to jen tak nějaké povídání. Díky celostnímu přístupu působíme nejen na úroveň mysli, ale i těla a duše. Protože jedině tak získáme opravdu celistvý výsledek.

Pracuji v napojení na vnitřní vedení a při praxi samotné je pro mě důležitým vodítkem energetický systém čaker, který mapuje veškerá životní témata i vývojové fáze. Dle potřeby využívám široké škály metod a přístupů - u mysli se jedná zejména o koučink a práci s metaforou, u těla o využití poznatků bodyterapie, aromaterapie, zapojení smyslů, fyzických a dechových cvičení i technik emoční očisty, na úrovni duše provázených meditací či relaxací a práce s jemnohmotnou energií a intuicí.

Koncept celostního rozvoje doplňuje i facilitace lekcí a workshopů Mystického tance (zastřešuji Mystical Dance TM pro Českou Republiku) a zaměření na oblast freedivingu (nádechového potápění) a dýchání (jako jedna z mála žen v České Republice jsem se stala instruktorkou Apnea Academy International). Mystický tanec otevírá prostor pro uvolnění a harmonizaci energie, návrat do těla a spojení s vnitřní moudrostí, freediving směřuje svou pozornost na témata zdravého životního stylu, mistrovské práce s dechem, zvyšování flexibility těla i mysli a posouvání vlastních limitů.

S oblibou říkám: "Ne vždy ode mne dostaneš to, co chceš, ale vždy ode mne dostaneš to, co potřebuješ."

Napadá Tě, proč tomu tak je? :)

Těším se na viděnou, ADEL

www.svobodnaduse.cz

Motto

"Svoboda je podstatou člověka."

Praha 6

Zúčastním se
ŽENY, KTERÉ INSPIRUJI (14)