O ženách, které dělají to, co milují
Jak začít podnikat jako profesionálky na volné noze? To nejdůležitější, co musíte vědět, s Robertem Vlachem!
vložila 28.8.2017
12.12.2017
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
EUR 25,450 25,650
USD 21,600 21,800
Chci
vyměnit
EUR

Jak začít podnikat jako profesionálky na volné noze? To nejdůležitější, co musíte vědět, s Robertem Vlachem!

Ať už jste na volné noze, nebo teprve o své cestě k podnikání uvažujete, tak vám v knihovně rozhodně nesmí chybět tato prvotina českého autora, zkušeného podnikatele a dlouholetého podporovatele všech "volnonožců" Roberta Vlacha!

Tato kniha, která by klidně mohla nést i podtitul „Podnikejte jako profesionálky“, je psaná s maximálním ohledem k výzvám, kterým čelí v podnikání více ženy než muži, jako je například slaďování priorit mezi prací a rodinou ve vysoce konkurenčním prostředí. Navíc zde vyzdvihuje i to, že freelancing je genderově zcela neutrální odvětví podnikání. Osobně znám řadu úspěšných freelancerek, které se vyšvihly na špičku svého oboru, aniž by musely kariéře obětovat vše. A je také nemálo oborů, kterým ženy na volné noze zcela dominují. Jakožto žena a podporovatelka řady ženských projektů jako například Equal Pay Day, Minerva 21 a řady dalších, jsem na všechny ženy, které se touto cestou vydaly a uspěly, hrdá.

Robert ve své knize ukazuje cestu pro ty ostatní a opravdu neponechává nic náhodě, a právě proto dnes sdílím rozhovor s ním o jeho knize, který přehledně, poutavě a v kontextu mnoha souvislostí shrnuje vše, co může nás, podnikavé ženy na volné noze, potkat. 

A pokud máte již knihu ve své knihovně a chcete se přidat se svou zkušeností, sdílejte svou recenzi s ostatními ZDE

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také