O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Zuzana Taucová (17)
vložila 4.9.2017
20.3.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
EUR 25,250 25,550
USD 20,500 20,800
Chci
vyměnit
EUR

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Zuzana Taucová (17)

Zuzana Taucová začala podnikat na rodičovské s prvním synem, na kterého byla sama. Po nocích se nechtěla utápět ve smutku, raději propadla kouzlu enkaustiky neboli malování horkým voskem. Pak už byl jen krok k motivačním kartám, které sama vymyslela a na kterých spolupracovala s terapeuty, kouči a lektory.

3 otázky pro Zuzanu Taucovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Peníze bych použila buď na tisk látek s mými obrázky, nebo spíše už na švadlenku, se kterou bysme ušily pár modelů: pro mě na nošení... konečně! I na pár fotek, co například jde z těchto nevšedních vzorů ušít.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Dokázat chci to, že když se to správně uchopí, jde to. Začínala jsem jako samoživitelka v garsonce po nocích, když syn spal, s žehličkou za 600 korun, křídovými papíry a voskovkami. Mimo podnikání jsem vybudovala komunitu samoživitelek, kde se v rámci mých možností snažím poradit, podpořit. 

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?        

Poradila bych toto (a dovolím si tykaní): prostě začni a zkus to. Nečekej, až to bude dokonalé, vypusť do světa to, co tobě dává smysl, byť ve formě myšlenky a pak měj oči a uši otevřené. A taky blok a tužku v ruce. Když tvůj nápad bude dělat radost nejen tobě, máš vyhráno - můžeš se vydat na cestu a z velké části je na tobě, jaká bude.

Více o podnikání Zuzany najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Zuzanu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 17. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také