O ženách, které dělají to, co milují
vložila 13.6.2017
27.6.2017
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
EUR 26,100 26,400
USD 23,300 23,600
Chci
vyměnit
EUR

Chcete, aby se vaše přání plnila? Vyrobte si vision board

Nevíte občas kudy kam ve své práci a ve svém životě? Ztrácíte se ve svých přáních a touhách? Přijde vám vaše životní tempo zrychlené a neuchopitelné? Abyste se z tohoto zmateného bodu pohnuli dál, potřebujete motivaci. Motivovaný člověk je nejúspěšnější. Ale jak toho dosáhnout? Jeden z nejosvědčenějších způsobů je vision board neboli nástěnka snů.

Když víte, co chcete

Co chceš, můžeš,“ říkal Tomáš Baťa. Takže když víte přesně, co chcete, je o to snazší to mít. Proto si udělejte seznam přání, které chcete, aby se vám v životě vyplnily. Ať už pracovní touhy, tak i osobní. Je velice důležité dát dohromady, vše co si přejete. Pokud si dáte na vision board pouze práci a přání týkající se jenom jí, budete stále jen pracovat. Takže pokud si přejete, aby váš život byl vyvážený, musí být taková i vaše nástěnka.  

Neomezené možnosti

Svá přání a touhy neomezujte tím, že si myslíte, že na něco takového nemáte, že tohle se vám přece nemůže splnit. Nechte svou představivost a mysl pracovat, jak nejlépe umí. A nebojte se ani bláznivých snů. Je dobré si říct: „Co bych dělal, kdybych měl neomezené finance a neomezené možnosti?“  Když po něčem budete upřímně toužit, do života se vám to dostane. Přesně, jak říká Paulo Coelho ve své známé knize: „Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys toho dosáhl.

Kreativita je tou nejlepší cestou

V momentě, kdy máte svůj seznam snů hotový, je na čase vyrobit vision board. To jak bude vypadat, je už čistě na vás. Můžete vzít tvrdý karton a nalepit na něho vystříhané obrázky a nápisy z časopisů. Můžete použít vlastní fotografie či kresby a vlastnoručně napsaná hesla. Jak bude výsledek vypadat, je vlastně jedno. Důležité je, aby se vám vaše nástěnka vizí líbila. Aby byla o vás a vašich touhách. Nikoliv o snech někoho jiného. Buďte kreativní a vyhrajte si se svou nástěnkou, která vás spolehlivě zavede za vaším životním pokladem.

Rychlá pomoc

Chcete najít svůj životní poklad co nejjednodušeji, mít na něj svoji vlastní mapu a kreativita není vaše silná stránka? A do tvoření, vystřihování a lepení vašich snů se vám moc nechce? V tom případě je pro vás ideální verze, která je již skoro hotová. Taková, kde jen doplníte své vlastní sny, své vlastní touhy, připevníte na zeď a vše už se bude dít. A přesně taková se dá pořídit. Jmenuje se Mapyoudreams a je opravdu krásná.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu své nástěnky, je důležité s ní pracovat upřímně. Jenom upřímná prání se nám plní.  Připevněte ji na místo, kde na ni každý den uvidíte a už jenom pozorujte, jak se váš život začíná měnit.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také