O ženách, které dělají to, co milují
vložila 24.11.2016

Pomůžeme i s vaším podnikáním! Registrujte se zdarma nebo nás kontaktujte!

Díky AMSP ČRŽENY s.r.o. a Raiffeisenbank pokračujeme společně v největším tuzemském projektu zaměřeném na propojování a podporu žen v malém podnikání na platformě PODNIKAVÁ ŽENA. Více než 11 tisíc podnikatelek, které sdružujeme společně v projektu Podnikavá žena, může využívat nový web, který jako první spojuje světy podnikavých žen se zázemím a podporou jejich podnikání a zároveň také se světem spotřebitelek a firem, které se mohou stát zákaznicemi sdružených českých podnikatelek. Společně si klademe za cíl skutečně a individuálně pomáhat ženám, které stojí na začátku podnikání. Podporuje je jak mediálně, tak i zakázkami od malých a velkých firem. 

V každém regionu žijí podnikavé ženy. A v každém regionu žijí ženy, které by podnikat chtěly, je to jejich sen, přání dokázat si své schopnosti nebo jednoduše nutnost postarat se sama o sebe a o rodinu. Každá žena má jinou motivaci začít. Všechny ale mají jedno společné – k tomu, aby začaly, potřebují pomocnou ruku.

Proto v roce 2013 došlo ke spojení dvou silných partnerů ŽENY s.r.o. (médium postavené na komunikaci Word ofMouth s desítkami tisíc registrovaných žen) a AMSP ČR (největší otevřená, nepolitická platforma pro malé a střední podniky a živnostníky, k dnešnímu dni se základnou více jak 260.000 podnikatelských subjektů). 

Hledáme skutečné příběhy žen ze všech koutů České republiky, které už mají své začátky za sebou a chtějí své zkušenosti sdílet. Zároveň hledáme ženy, které stojí na úplném začátku a uvítají rady, praktické tipy a návody, jak začít v malém, klidně i bez živnostenského listu (příjem do 20 tisíc Kč/rok), jak založit vlastní firmu a postupně ji rozvíjet.

Díky zázemí Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR poskytujeme pravidelné informace z oblasti legislativy, daní, dotačních programů, trendů a novinek v oblasti vzdělávání. Rádi vás přivítáme i na našich akcích!

Chcete tvořit aktivní síť podnikavých žen s námi? Třeba jste to právě VY, komu pomůžeme a kdo příště může pomoci zase dalším! Přidejte se k nám!

 

Kdo je podnikavá žena? Jste to právě VY!

  • Začínající podnikatelka, tj. žena odhodlaná pustit se do vlastního podnikání na plný úvazek.
  • Podnikatelka, která už aktivně podniká, ale nevede se jí tak, jak by chtěla (neúspěchy v budování týmu, neschopnost čelit problémům, unikátní produkt, ale nikdo o něm neví atd.).
  • Znevýhodněná skupina (matky na mateřské, po mateřské, seniorky/ženy 50+) – ženy, které si chtějí podnikáním jenom přivydělat.

 

Náš web tvoříme společně, vzájemně se inspirujeme a za svou aktivitu můžete získávat body! 

Na náš společný web můžete zdarma přidávat blogy a zajímavé akce do kalendáře. Pozor, blogy neslouží k příme propagaci vašeho podnikání. Můžete psát o svých zkušenostech, podnikatelských zážitcích nebo váš osobní příběh.

K příme propagaci vašeho podnikání slouží záložky Handmade a Služby. Ty jsou zpoplatněny částkou 750 korun a až do  12. 12. 2016 si můžete tuto službu vyzkoušet zdarma. Kromě klasické propagace vašeho podnikání o vás dáme vědět i ve firmách či u jiných podnikatelů, zkrátka všude, kde to půjde. Komu už jsme pomohli se můžete podívat tady.

Za každý příspěvek, který přidáte, získáte body. Ty pak můžete vyměnit ve Směnárně za knihy či vzdělávací kurzy.

Veškeré vaše příspěvky schvalujeme. Co to znamená? Když vložíte příspěvek, my máme 48 hodin na jeho publikování. Během té doby ho zkontrolujeme, opravíme překlepy a hlavně vyhodnotíme, zda je příspěvek relevantní pro tento web. Vkládejte tedy, prosím, pouze příspěvky týkající se podnikání nebo příspěvky s ním související. Děkujeme!

 

Body můžete sbírat za následující činnosti: 

 První registrace mezi PODNIKAVÉ ŽENY

 10 bodů 

 Vyplnění registrace úrovně "Přidejte se k nám" 

 50 bodů

 Vyplnění registrace úrovně "Prozraďte o sobě více" 

 100 bodů

 Vyplnění registrace úrovně "Přidejte se mezi podnikavé ženy 21. století" 

 100 bodů

 Vyplnění hodnocení na škále 0-10 v kategoriích HANDMADE nebo SLUŽBY

 5 bodů

 Vyplnění slovního hodnocení v kategoriích HANDMADE nebo SLUŽBY

 10 bodů

 Přiložená fotografie u slovního hodnocení v kategoriích HANDMADE nebo SLUŽBY

 5 bodů

 Přiložené video u slovního hodnocení v kategoriích HANDMADE nebo SLUŽBY

 5 bodů

 Zapojení do soutěže 

 5 bodů

 Vložení vlastního příspěvku v kategoriích: BLOGY, KALENDÁŘ, HANDMADE, SLUŽBY

 20 bodů

 Vložený komentář pod jakýmkoliv příspěvkem

 1 bodů

 Inspirace ženy, která mne následuje

 10 bodů

 

 

Co znamená náš otevřený kruh? 

Naším znakem v logu je zenový kruh ENSO, který představuje sílu, život, eleganci, osobní růst, individualitu, rovnováhu a všechno to, co je dokonalé ve své nedokonalosti. ENSO může být vyobrazeno ve dvou variantách – jako ukončený, nebo jako otevřený kruh. Vybraly jsme druhou variantu, která symbolizuje, že ENSO je součástí něčeho většího, otevřeného. I my jsme totiž součástí něčeho většího – úžasné komunity žen, kterou vnímáme a s níž komunikujeme, vzájemně se podporujeme a věříme ve správnost zvolené cesty.  

 

Nevíte si rady? Kontaktujte nás! 

Každý den pracujeme z redakce a Pracovny ŽENY sro a připravujeme obsah a schvalujeme vaše příspěvky. 

Zastavit se za námi můžete v Pracovně ŽENY s.r.o. Praha, kde nás najdete každý den a kde pravidelně pořádáme i setkání nejenom pro podnikavé ženy a podnikatelky! 

 

Kdo stojí za webem Podnikavá žena?

Eva se věnuje podnikání od svých 20 let, kdy založila společnost působící v oboru PR, marketingu a vzdělávání ConPro. Na mateřské dovolené v roce 2013 si přibrala projekt ŽENY s.r.o. zaměřený především na ženy. A protože ví, jak těžké mohou být podnikatelské začátky, založila projekt Podnikavá žena, který si klade za cíl podpořit nejen začínající podnikatelky.

Kristýna se živí psaním na volné noze. Na starosti má texty a komunikaci jak s uživatelkami platformy Podnikavá žena, tak i s novináři.

 

Fakturační údaje a kontaktní údaje: 

Podnikavá žena, o.p.s. se sídlem Karlínské nám. 6, 186 00 Praha 8

tel.: +240 224 815 817 

email: info@podnikavazena.cz 

IČ: 248 30 640

jednající Evou Vaškovou Čejkovou, předsedkyní představenstva 

 

Informace pro spotřebitele: 

Společnost Ženy, s.r.o. upozorňuje uživatele těchto webových stránek a kupující v internetovém obchodu (e-shopu) umístěném na těchto webových stránkách, kteří jsou spotřebitelé, že spory mezi společností Ženy, s.r.o. a uživateli a kupujícími, kteří jsou spotřebitelé, vzniklé v souvislosti s poskytováním služeb ze strany společnosti Ženy, s.r.o. prostřednictvím těchto webových stránek nebo v souvislosti s prodejem zboží či služeb prostřednictvím internetového obchodu (e-shopu) umístěného na těchto webových stránkách, které se nepodaří urovnat mezi stranami přímo, je možné řešit formou mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, přičemž věcně příslušným subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je v daném případě Česká obchodní inspekce (http://www.coi.cz), na kterou se mohou obrátit s návrhem na zahájení řízení o mimosoudním řešení spotřebitelského sporu (ADR). Bližší informace o České obchodní inspekci a mimosoudním řešení spotřebitelských sporů jsou dostupné na uvedených internetových stránkách České obchodní inspekce.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Místo, kde můžeš psát a diskutovat (6)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
5.4.2017
Dobrý den.Ráda bych se všech zeptala neznáte firmu českou nebo zahraniční,s kterou bych mohla spolupracovat a odebírala by moje hotové ručně háčkované výrobky.Jedná se o modu na děti,ale také dolnky do domácnosti-polštářky,dečky,hračky a mnoho další.Přejí hezký den a děkuji za odpovědˇ.Hotovcová Petra
3.3.2017
Dobrý den.Děkuji za odpovědˇ. V lednu toho to jsem dodělala rekvalifikaci od UP a další rekvalifikaci mi zatím nedají.Ráda bych ovšem mezi lidi chodila.Ráda bych se s kontktovala nebo sešla a vícepopovídala.Jsem z města Hulín okres Kroměříž.Skusím se ještě na UP poptat.Já se svých snů nevzdám..Přejí hezký den.Petra
21.2.2017
Registrovaná jsem u žen s.r.o. krátce asi týden.
21.2.2017
Na fotím fotky výrobků a pošlu na ukázku.
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (6)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
5.4.2017
Dobrý den.Ráda bych se všech zeptala neznáte firmu českou nebo zahraniční,s kterou bych mohla spolupracovat a odebírala by moje hotové ručně háčkované výrobky.Jedná se o modu na děti,ale také dolnky do domácnosti-polštářky,dečky,hračky a mnoho další.Přejí hezký den a děkuji za odpovědˇ.Hotovcová Petra
3.3.2017
Dobrý den.Děkuji za odpovědˇ. V lednu toho to jsem dodělala rekvalifikaci od UP a další rekvalifikaci mi zatím nedají.Ráda bych ovšem mezi lidi chodila.Ráda bych se s kontktovala nebo sešla a vícepopovídala.Jsem z města Hulín okres Kroměříž.Skusím se ještě na UP poptat.Já se svých snů nevzdám..Přejí hezký den.Petra
21.2.2017
Registrovaná jsem u žen s.r.o. krátce asi týden.
21.2.2017
Na fotím fotky výrobků a pošlu na ukázku.