O ženách, které dělají to, co milují
Tartaletka. Výborné sladké i slané koláče přímo na váš stůl
vložila 5.3.2017
počet hodnocení 0 doporučuje 0 %
24.2.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
EUR 25,200 25,500
USD 20,500 20,800
Chci
vyměnit
EUR

Tartaletka. Výborné sladké i slané koláče přímo na váš stůl

Lidé možná zapomenou, co jste slavili, ale nezapomenou, co jste jim při tom dali na stůl.

Pečeme sladké koláče a chlebíčky a slané koláče quiche. 

Ochutnáte koláč s malinami a pistáciemi nebo s ementálem?

  • Sladké koláčeVypadají stejně slavnostně jako dorty, ale nejste z nich přecpaní ani přeslazení. Ať už si vyberete sezónní koláč s ovocem, nebo křehký koláč s vrstvou smetany a bílé čokolády. 
  • Sladké chlebíčkyNadýchané, tak akorát sladké a s bohatou vrstvou mandlí nebo pistácií. Do chlebíčku se rádi zakousnete na rodinné oslavě i na firemní snídani.
  • Slané koláčeLehká večeře nebo luxusní svačinka. Ať sáhnete po francouzské klasice s cibulí a ementálem, nebo po variantě s pórkem a čedarem.

Upečeme a přivezeme. Kamkoli po Praze za 79 Kč. Každý všední den mezi 8.00 a 10.00 hodinou dopolední. Tak kdy máme dorazit?

 

Někdy jdu spát až ve 2 ráno, ale koláč vypadá tak, jak má

Hraju si s každou malinou. Nabírám je pinzetou a kladu jednu vedle druhé ještě dlouho potom, co trouba dopeče. A když je nějaká malina moc malá nebo velká, otevřu novou krabičku a hledám dál.

Představuji si při tom tu chvíli, kdy koláč položíte na stůl a seběhnou se k němu vaši hosté. Ten okamžik, kdy si ho dají poprvé do pusy, zpozorní, začnou si celý svůj kousek znovu prohlížet a pak vám ho chválit. Ať je to narozeninová oslava, firemní večírek, nebo jen větší návštěva.

Dlouho jsem si myslela, že kvůli tomu potřebuji vlastní kavárnu. Pak se ale ukázalo, že úplně stačí péct luxusní koláče. A tak vznikla Tartaletka.

 

Péct koláče mě nenaučily recepty, ale stovky hodin v kuchyni

„Máme neuvěřitelné štěstí, že k nám na jeden z networkingů dorazila úžasná Olinka Vančurová a hlavně, představila nám své koláče, které chutnají jako nebe!! Od té doby jsme její čokoládový a rybízový koláč nebo slaný quiche objednávaly už na několik akcí (včetně tiskové konference pro novináře) a vždy se osvědčily. Olga je teď naší jistou volbou na poli občerstvení, protože její koláče chutnají nejen nám, ale i všem ostatním, kteří je u nás mohli ochutnat.” Irena Holčáková, ŽENY s.r.o.

Přesvědčte se i vy a objednejte si naše koláče. Na rodinnou oslavu, svatbu či firemní akci. Vlastníte kavárnu? Rádi si s vámi domluvíme osobní schůzku a přineseme ochutnávkový balíček. Neváhejte se mi ozvat 

Ing. Olga Vančurová, 737 364 605, olga@tartaletka.cz 

www.tartaletka.cz

www.facebook.com/tartaletkacz

www.instagram.com/tartaletkacz 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Hodnocení (0)
Hodnocení (0)